Táto stránka používa súbory cookies, viac informácií
0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované! Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Zakúpte si podnikovú licenciu, zaplaťte ako za štandardnú*Ušetrite až 50 %!
Veeam Backup & Replication garantuje ochranu firemných údajov najvyššej triedy.Zabezpečenie bezproblémovej polovične vypnutej prevádzky spoločnosti.
Riadenie prostredie viacerých záloh"Okamžitá obnova údajov z virtuálnych počítačov do samostatných súborovMonitorovanie v reálnom čase, správy a alarmy
Táto ponuka je platná len do 31. marca 2019!Kontaktujte nás ešte dnes!
Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
*Zľava platí len pre vybraté doživotné licencie: Veeam Backup Essential, Veeam Backup & Replication alebo Veeam Availablity Suite spolu s technickou podnikovou podporou na 2 roky.
Aktuálne akcie:
-47%
Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.
Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spolupráca
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru