Táto stránka používa súbory cookies, viac informácií
0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované! Dotaz a objednávka boli aktualizované!

O firme

Sme spoločnosť, ktorá je postavená na dynamickom rozvoji. Systematicky rozširujeme oblasť pôsobnosti v IT odvetví. Ponúkame najlepšie sieťové a serverové riešenia na trhu a aj najnovší softvér so zameraním na overené, renomované značky. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou.

Neustále zdokonaľujeme svoje znalosti a poskytuje vybavenie najvyššej kvality, podporujeme prácu odborníkov v komerčnom, vo verejnom a vzdelávacom sektore. Ponúkame rôzne riešenia okrem iného od spoločností Cisco, Dell, Ubiquiti, Juniper, IBM, Fujitsu, HP, Lenovo, Jabra, Microsoft, Oracle, Symantec či VMware.

Spoľahlivé produkty v kombinácii s profesionálnym poradenstvom sú zárukou toho, že je o našu ponuku veľký záujem. Získavame ďalšie zručnosti v oblasti ponúkaných produktov, vďaka čomu sme získali titul Microsoft Gold Certified Partner.

Sústavne zvyšujeme svoju kvalifikáciu. Riešenia, ktoré ponúkame, sú k dispozícii za konkurencieschopné ceny, čo umožňuje zákazníkom poskytovať najlepšie produkty na trhu.

Vďaka spojeniu potrieb aj tých najmenších spoločností so širokou ponukou najväčších svetových výrobcov integrujeme IT trh v Európe a zdokonaľujeme tok inovačných riešení.

Rozširovaním oblasti pôsobnosti sa snažíme využiť rozvinuté vzťahy, sieť kontaktov a s tým súvisiace výhody na uspokojenie zákazníkov. Každý z nich je pre nás rovnako dôležitý, bez ohľadu na veľkosť a obchodné potreby.

Aktuálne akcie:
-11%
Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.
Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spolupráca
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru