0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované!Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

QSFP-40G-LR4

Názov výrobku: PLANET QSFP-40G-LR4 modul transcieveru Optické vlákno 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
EAN: 5420016855701
Part number: QSFP-40G-LR4
-55%
13 462,92 € bez DPH
6 063,37 € bez DPH
7 276,04 € s DPH
Tovar nie je dostupný na sklade
Upozornite ma, keď bude naskladnený tento produkt
Popis
Read more about PLANET QSFP-40G-LR4 modul transcieveru Optické vlákno 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
Špecifikácia
Výkon
Typ SFP vysielača Optické vlákno  
Rýchlosť dátového prenosu (maximálna) 40000  
Rozhranie QSFP  
Podpora SMF Áno  
Konektor pre optické vlákna LC  
Štandard vysielača a prijímača SFP LR  
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.  Maximálna prenosová vzdialenosť 10000  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Vlnová dĺžka 1310  
Tx power (min) -7  
Tx power (max) 2,3  
Rx power (min) -13,7  
Rx power (max) 2,3  
Sieťový štandard IEEE 802.3ba  
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Áno  
Vlastnosti
Vymeniteľný za prevádzky Áno  
Súlad so smernicou RoHS Áno  
Farba Strieborná  
Sila
Spotreba elektrickej energie 3,5  
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) 0 - 70  
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) -40 - 85  
Údaje o balení
Počet priložených produktov 1  

Aktuálne akcie
Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spolupráca
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
EBA National Winner Banner