0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované!Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

MGBT1

Názov výrobku: Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver konvertor sieťovej kabeláže 1310 nm
EAN: 4260039342724
Part number: MGBT1
115,08 € bez DPH
138,10 € s DPH
Dostupnosť:
21-30  ks.
Doprava:
štvrtok, 15. decembra 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kuriérska zásielka  4,06 € Spočitat
Popis
Read more about Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver konvertor sieťovej kabeláže 1310 nm
Špecifikácia
Siete
Vstupné rozhranie prevodníka 1000Base-T  
Výkon
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.  Maximálna prenosová vzdialenosť 100 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Vlnová dĺžka 1310 nm  
Hmotnosť a rozmery
Šírka 13,4 mm  
Hĺbka 66 mm  
Výška 8,5 mm  
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) 0 - 70 °C  
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) -40 - 85 °C  
Odporúčaná prevádzková vlhkosť 10 - 85%  
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní 5 - 90%  
Ďalšie vlastnosti
Rozhranie RJ-45  

Aktuálne akcie
Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spolupráca
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
EBA National Winner Banner