0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované! Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konvertor sieťovej kabeláže 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN: 882658262791
Part number: MGBLX1
SKU: 1004062
175,16 € bez DPH
210,19 € s DPH
Dostupnosť:
21-30  ks.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Cena doručenia od:  4,72 € Beräkna leveranskostnad
Dodanie od: piatok, 7. júna 2024
spôsoby platby
spôsoby doručenia

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konvertor sieťovej kabeláže 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN:

882658262791

Part number:

MGBLX1

SKU: 1004062
Ideálne riešenia pre vaše podnikanie
Nájdeme optimálne riešenie pre vaše podnikanie. Naši špecialisti na predaj a predpredaj každý deň vyberajú produkty a služby pre našich zákazníkov.
Expresné doručovanie zariadení po celom svete
Zaručujeme vám včasné doručenie vášho zariadenia, nech ste kdekoľvek. Spolupracujeme s globálnymi partnermi, aby sme zabezpečili optimalizáciu našej logistiky.
Podpora implementácie zaručená
Ponúkame podporu pri implementácii riešení vo vašom podniku. Naši kvalifikovaní inžinieri vám pomôžu efektívne spravovať vašu infraštruktúru.
Zákazník na prvom mieste
Naši odborníci na RMA riešia reklamácie a výmeny zariadení rýchlo a efektívne, aby vaše podnikanie mohlo prebiehať bez problémov.
Popis
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 1000Base-LX. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Krajina pôvodu: Čína, Bezpečnosť: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certifikácia: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Spotreba elektrickej energie: 1 W
Špecifikácia
Siete
Maximálna rýchlosť prenosu dát  Maximálna rýchlosť prenosu dát
1000 Mbit/s
zobraziť viac
Technológia kabeláže  Technológia kabeláže
1000Base-LX
zobraziť viac
Možnosti pripojenia
Technológia prepojenia  Technológia prepojenia
Kábel
zobraziť viac
Výkon
Maximálna prenosová vzdialenosť  Maximálna prenosová vzdialenosť
10000 m
zobraziť viac
Vlnová dĺžka  Vlnová dĺžka
1310 nm
zobraziť viac
Dizajn
Krajina pôvodu  Krajina pôvodu
Čína
zobraziť viac
Bezpečnosť  Bezpečnosť
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
zobraziť viac
Certifikácia 
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
zobraziť viac
Sila
Spotreba elektrickej energie  Spotreba elektrickej energie
1 W
zobraziť viac
Funkcie manažmentu
Vymeniteľný za prevádzky 
Áno
zobraziť viac
Plug and Play  Plug and Play
Áno
zobraziť viac
Hmotnosť a rozmery
Šírka  Šírka
55,7 mm
zobraziť viac
Hĺbka  Hĺbka
13,4 mm
zobraziť viac
Výška  Výška
8,5 mm
zobraziť viac
Hmotnosť  Hmotnosť
20 g
zobraziť viac
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)  Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)
0 - 70 °C
zobraziť viac
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)  Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)
-40 - 85 °C
zobraziť viac
Odporúčaná prevádzková vlhkosť 
10 - 85%
zobraziť viac
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní 
5 - 90%
zobraziť viac
Údaje o balení
Šírka balenia  Šírka balenia
81,3 mm
zobraziť viac
Hĺbka balenia  Hĺbka balenia
127 mm
zobraziť viac
Výška balenia  Výška balenia
25,4 mm
zobraziť viac
Hmotnosť vrátane balenia  Hmotnosť vrátane balenia
50 g
zobraziť viac
Logistické dáta
HS kód 
85176990
zobraziť viac
Množstvo v balení 
1 kusov
zobraziť viac
Ďalšie vlastnosti
Rozsah výkonu vysielania 
-9,5 - -3 dBmW
zobraziť viac
Plne duplexný režim  Plne duplexný režim
Áno
zobraziť viac
Konektor(y) 
LC-LC
zobraziť viac
Rozhranie  Rozhranie
SFP
zobraziť viac
Rozmery (š x h x v)  Rozmery (š x h x v)
13,4 x 55,7 x 8,5 mm
zobraziť viac
Typ vlákna 
SMF
zobraziť viac

Odporúčané pre Vás

Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
Certifikáty a ocenenia