0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované!Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

J9151D-C

Názov výrobku: ProLabs J9151D-C modul transcieveru Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
EAN: 4251760500033
Part number: J9151D-C
38,38 € bez DPH
46,06 € s DPH
Tovar nie je dostupný na sklade
Upozornite ma, keď bude naskladnený tento produkt
Popis
Read more about ProLabs J9151D-C modul transcieveru Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
Špecifikácia
Výkon
Typ SFP vysielača Optické vlákno  
Rýchlosť dátového prenosu (maximálna) 10000 Mbit/s  
Rozhranie SFP+  
Podpora SMF Áno  
Konektor pre optické vlákna LC  
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.  Maximálna prenosová vzdialenosť 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Vlnová dĺžka 1310 nm  
Technológia kabeláže Ethernetu - vlákna 10GBASE-LR  
Vlastnosti
Kompatibilita značky HP  

Aktuálne akcie
Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spolupráca
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
EBA National Winner Banner