0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované! Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

Cisco 1000BASE-ZX SFP modul transcieveru Optické vlákno 1000 Mbit/s 1550 nm

EAN: 8826583409250
Part number: GLC-ZX-SMD=
SKU: 1006531
2 857,73 € bez DPH
3 429,28 € s DPH
Tovar nie je dostupný na sklade
spôsoby platby
spôsoby doručenia

Cisco 1000BASE-ZX SFP modul transcieveru Optické vlákno 1000 Mbit/s 1550 nm

EAN:

8826583409250

Part number:

GLC-ZX-SMD=

SKU: 1006531
Ideálne riešenia pre vaše podnikanie
Nájdeme optimálne riešenie pre vaše podnikanie. Naši špecialisti na predaj a predpredaj každý deň vyberajú produkty a služby pre našich zákazníkov.
Expresné doručovanie zariadení po celom svete
Zaručujeme vám včasné doručenie vášho zariadenia, nech ste kdekoľvek. Spolupracujeme s globálnymi partnermi, aby sme zabezpečili optimalizáciu našej logistiky.
Podpora implementácie zaručená
Ponúkame podporu pri implementácii riešení vo vašom podniku. Naši kvalifikovaní inžinieri vám pomôžu efektívne spravovať vašu infraštruktúru.
Zákazník na prvom mieste
Naši odborníci na RMA riešia reklamácie a výmeny zariadení rýchlo a efektívne, aby vaše podnikanie mohlo prebiehať bez problémov.
Popis
Cisco 1000BASE-ZX SFP. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Krajina pôvodu: Čína, Certifikácia: MSA. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Šírka balenia: 143 mm, Hĺbka balenia: 158,8 mm, Výška balenia: 44,5 mm. Množstvo v balení: 1 kusov
Špecifikácia
Výkon
Typ SFP vysielača 
Optické vlákno
zobraziť viac
Maximálna rýchlosť prenosu dát  Maximálna rýchlosť prenosu dát
1000 Mbit/s
zobraziť viac
Rozhranie 
SFP
zobraziť viac
Podpora SMF 
Áno
zobraziť viac
Podporovaný priemer optického kábla 
9/125 µm
zobraziť viac
Štandard vysielača a prijímača SFP 
ZX
zobraziť viac
Vlnová dĺžka  Vlnová dĺžka
1550 nm
zobraziť viac
Technológia kabeláže  Technológia kabeláže
1000BASE-ZX
zobraziť viac
Auto MDI/MDI-X  Auto MDI/MDI-X
Áno
zobraziť viac
Vlastnosti
Vymeniteľný za prevádzky 
Áno
zobraziť viac
Krajina pôvodu  Krajina pôvodu
Čína
zobraziť viac
Certifikácia 
MSA
zobraziť viac
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)  Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)
-5 - 85 °C
zobraziť viac
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)  Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)
-40 - 85 °C
zobraziť viac
Odporúčaná prevádzková vlhkosť 
10 - 80%
zobraziť viac
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní 
10 - 85%
zobraziť viac
Hmotnosť a rozmery
Šírka  Šírka
13,4 mm
zobraziť viac
Hĺbka  Hĺbka
56,5 mm
zobraziť viac
Výška  Výška
8,5 mm
zobraziť viac
Údaje o balení
Šírka balenia  Šírka balenia
143 mm
zobraziť viac
Hĺbka balenia  Hĺbka balenia
158,8 mm
zobraziť viac
Výška balenia  Výška balenia
44,5 mm
zobraziť viac
Hmotnosť vrátane balenia  Hmotnosť vrátane balenia
90,7 g
zobraziť viac
Logistické dáta
Množstvo v balení 
1 kusov
zobraziť viac
HS kód 
85369010
zobraziť viac

Odporúčané pre Vás

Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
Certifikáty a ocenenia