OK
0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované! Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

Cisco GLC-GE-100FX= modul transcieveru Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN: 746320977003
Part number: GLC-GE-100FX=
SKU: 1001279
194,47 € bez DPH
233,36 € s DPH
Dostupnosť:
50+  ks.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurierska zásielka od:  4,72 € Beräkna leveranskostnad
Dodávka od: štvrtok, 7. marca 2024
Načini plačila
Način dostave

Cisco GLC-GE-100FX= modul transcieveru Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN:

746320977003

Part number:

GLC-GE-100FX=

SKU: 1001279
Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 100 Mbit/s
Technológia kabeláže: 100BASE-FX
Technológia prepojenia: Kábel
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3u
Certifikácia: RoHS
Rozhranie: Mini-GBIC
Typ: SFP
zobraziť viac
Ideálne riešenia pre vaše podnikanie
Nájdeme optimálne riešenie pre vaše podnikanie. Naši špecialisti na predaj a predpredaj každý deň vyberajú produkty a služby pre našich zákazníkov.
Expresné doručovanie zariadení po celom svete
Zaručujeme vám včasné doručenie vášho zariadenia, nech ste kdekoľvek. Spolupracujeme s globálnymi partnermi, aby sme zabezpečili optimalizáciu našej logistiky.
Podpora implementácie zaručená
Ponúkame podporu pri implementácii riešení vo vašom podniku. Naši kvalifikovaní inžinieri vám pomôžu efektívne spravovať vašu infraštruktúru.
Zákazník na prvom mieste
Naši odborníci na RMA riešia reklamácie a výmeny zariadení rýchlo a efektívne, aby vaše podnikanie mohlo prebiehať bez problémov.
Popis
Cisco GLC-GE-100FX=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Špecifikácia
Výkon
Typ SFP vysielača 
Optické vlákno
zobraziť viac
Maximálna rýchlosť prenosu dát  Maximálna rýchlosť prenosu dát
1000 Mbit/s
zobraziť viac
Rozhranie 
SFP
zobraziť viac
Podpora MMF 
Áno
zobraziť viac
Konektor pre optické vlákna  Konektor pre optické vlákna
LC
zobraziť viac
Maximálna prenosová vzdialenosť  Maximálna prenosová vzdialenosť
2000 m
zobraziť viac
Vlnová dĺžka  Vlnová dĺžka
1310 nm
zobraziť viac
Technológia kabeláže  Technológia kabeláže
100BASE-FX
zobraziť viac
Sieťový štandard  Sieťový štandard
IEEE 802.3ab
zobraziť viac
Porty pre optické vlákna  Porty pre optické vlákna
2
zobraziť viac
Sila
Spotreba elektrickej energie  Spotreba elektrickej energie
1,5 W
zobraziť viac
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)  Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)
0 - 70 °C
zobraziť viac
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)  Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)
-40 - 85 °C
zobraziť viac
Logistické dáta
HS kód 
85369010
zobraziť viac
Odporúčané pre Vás
Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
Certifikáty a ocenenia