0
Otázka
0,00 €
0
Košík
0,00 €
Načítava sa...
Načítava sa...
Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Dotaz a objednávka boli aktualizované! Dotaz a objednávka boli aktualizované!
Položka nie je na sklade.
Ľutujeme, ale položka nie je na sklade.
Home Office Hardware

D-Link DEM-311GT modul transcieveru Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN: 790069248153
Part number: DEM-311GT
SKU: 1655250
25,42 € bez DPH
30,50 € s DPH
Dostupnosť:
11-20  ks.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurierska zásielka od:  4,72 € Beräkna leveranskostnad
Dodávka od: streda, 17. apríla 2024
spôsoby platby
spôsoby doručenia

D-Link DEM-311GT modul transcieveru Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN:

790069248153

Part number:

DEM-311GT

SKU: 1655250
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Nie
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 50/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: SX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 550 m
Vlnová dĺžka: 850 nm
zobraziť viac
Ideálne riešenia pre vaše podnikanie
Nájdeme optimálne riešenie pre vaše podnikanie. Naši špecialisti na predaj a predpredaj každý deň vyberajú produkty a služby pre našich zákazníkov.
Expresné doručovanie zariadení po celom svete
Zaručujeme vám včasné doručenie vášho zariadenia, nech ste kdekoľvek. Spolupracujeme s globálnymi partnermi, aby sme zabezpečili optimalizáciu našej logistiky.
Podpora implementácie zaručená
Ponúkame podporu pri implementácii riešení vo vašom podniku. Naši kvalifikovaní inžinieri vám pomôžu efektívne spravovať vašu infraštruktúru.
Zákazník na prvom mieste
Naši odborníci na RMA riešia reklamácie a výmeny zariadení rýchlo a efektívne, aby vaše podnikanie mohlo prebiehať bez problémov.
Popis
D-Link DEM-311GT. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Šírka balenia: 74 mm, Hĺbka balenia: 131 mm, Výška balenia: 49 mm. Dĺžka prepravného balenia: 36 cm, Šírka prepravného balenia: 26 cm, Výška prepravného balenia: 31 cm
Špecifikácia
Výkon
Typ SFP vysielača 
Optické vlákno
zobraziť viac
Maximálna rýchlosť prenosu dát  Maximálna rýchlosť prenosu dát
1000 Mbit/s
zobraziť viac
Rozhranie 
SFP
zobraziť viac
Podpora SMF 
Nie
zobraziť viac
Podpora MMF 
Áno
zobraziť viac
Konektor pre optické vlákna  Konektor pre optické vlákna
LC
zobraziť viac
Podporovaný priemer optického kábla 
50/125 µm
zobraziť viac
Štandard vysielača a prijímača SFP 
SX
zobraziť viac
Maximálna prenosová vzdialenosť  Maximálna prenosová vzdialenosť
550 m
zobraziť viac
Vlnová dĺžka  Vlnová dĺžka
850 nm
zobraziť viac
Sieťový štandard  Sieťový štandard
IEEE 802.3x
zobraziť viac
Duplexný systém  Duplexný systém
Plná
zobraziť viac
Vlastnosti
Vymeniteľný za prevádzky 
Áno
zobraziť viac
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)  Prevádzkový rozsah teplôt (T-T)
0 - 40 °C
zobraziť viac
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)  Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T)
-40 - 85 °C
zobraziť viac
Údaje o balení
Šírka balenia  Šírka balenia
74 mm
zobraziť viac
Hĺbka balenia  Hĺbka balenia
131 mm
zobraziť viac
Výška balenia  Výška balenia
49 mm
zobraziť viac
Hmotnosť vrátane balenia  Hmotnosť vrátane balenia
64 g
zobraziť viac
Logistické dáta
Hrubá hmotnosť palety (lodná preprava) 
246,8 kg
zobraziť viac
Výška palety (letecká preprava) 
199 cm
zobraziť viac
Celková šírka palety 
122 cm
zobraziť viac
Hlavné (vonkajšie) puzdrá na paletu (more) 
54 kusov
zobraziť viac
Výrobky na palete (more) 
2700 kusov
zobraziť viac
Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu 
4,2 kg
zobraziť viac
Výška palety (lodná preprava) 
199 cm
zobraziť viac
Dĺžka prepravného balenia 
36 cm
zobraziť viac
Celková dĺžka palety 
102 cm
zobraziť viac
Výška prepravného balenia 
31 cm
zobraziť viac
Šírka prepravného balenia 
26 cm
zobraziť viac
Čistá hmotnosť prepravnej krabice 
3,2 kg
zobraziť viac
Produktov na prepravný (vnútorný) obal 
50 kusov
zobraziť viac
Hlavné (vonkajšie) puzdrá na paletu (letecky) 
54 kusov
zobraziť viac
Hrubá hmotnosť palety (letecká preprava) 
246,8 kg
zobraziť viac
Množstvo na palete (letecká preprava) 
2700 kusov
zobraziť viac
HS kód 
85369010
zobraziť viac

Odporúčané pre Vás

Zostaňme v kontakte!
Pridajte sa k nášmu bulletinu a majte neustále aktuálne informácie o našich akciách a novinkách.

Kliknutím na možnosť „Prihlásiť na odber“ vyjadríte súhlas s príjmom marketingových informácií na svoju e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje bude spravovať spoločnosť Senetic s.r.o. so sídlom v Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom a opraviť, vymazať alebo obmedziť spracovanie, ako aj namietať voči spracovaniu. Podrobné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

Nesprávna mailová adresa.
Tato mailová adresa je už potvrdená.
Tato mailová adresa ešte nie je potvrdená.
Ďakujeme!
Skontrolujte si schránku prijatej pošty – dostanete od nás správu so žiadosťou o potvrdenie odberu bulletinu.
Spôsoby platby
Spôsoby doručenia tovaru
Certifikáty a ocenenia